O nás

Základem našich výrobků je použití kvalitních materiálů. Všechny materiály použité pro výrobu jsou od renomovaných výrobců zaručujících hygienickou nezávadnost a vysokou kvalitu.Tradicní výborná úroven zpracování je výsledkem dlouholeté praxe voboru nábytkárství a reakcí na vaše aktuální potřeby a trendy.

Vyrábíme z plošného materiálu LTD 18 a 28 mm moderních dekorů, který je opatřen pouze ABS hranami, kvalitními závěsy klasických i posuvných dveří. Vysoká úroveň zpracování je výsledkem dlouholeté praxe v oboru nábytkářství, které firma odráží do stálého zkvalitňování potřeb zákazníků.

Vysokou kvalitu a přesnost zpracování v každém detailu zajišťuje použití nejnovějších výrobních postupů s použitím moderní technologie, jako jsou velkoplošné formátovací pily, formátovací pily, CNC strojů, kolíkovacích a olepovacích strojů.

Nová řada 

Již žádné bouchání!

Nová řada přináší u zásuvek plnovýsuvy s dotahem a u dveří panty s tlumením.

Kartáče ve skříni

Již žádný prach ve skříni!

Praktické kartáče namontované na dveřích brání vstupu prachu a jiných nečistot do skříně a přitom nebrání jejich pohybu.

Barevná variabilita

Vytvořte si svou vlastní barevnou kombinaci!

Nabízíme vám možnost navrhnout si svou vlastní kombinaci dekoru korpusu s celními plochami. Naš katalog je pro vás inspirací a hranice možností je jen vaše fantazie.

Dotah dveří u skříní

Stop bouchání dveřmi skříně!

Už se vám nikdy nestane, že dveře skříně nedovřou, či s nimi někdo tzv. „bouchne”. Dveře pohodlně dojedou do konečné polohy tiše automaticky.

Kompletní vybavení

U nás zakoupená skřín je kompletní!

Žádné nečekané překvapení, či absence polic. V naší dodávce je standardně plný počet polic a zásuvek. Nábytek možno sestavit i bez nožicek, které jsou součástí každého výrobku dle katalogu.

Soubory ke stažení


© 2021, V.N.P. s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑